ABM GRUP

Anasayfa > KURUMSAL

KURUMSAL

HAKKIMIZDA

Yirmi yıllık bir tecrübenin sonucunda 2008 yılında kurulan,kısa bir sürede  Bursa'nın önde gelen Gıda,Yem,Tarım ve Hayvancılık şirketlerinden birine dönüşen  ABMGRUPTÜRKİYE genelinde de pazar oluşturma çabası içerisine girmiş ve bu çaba sonucunda olumlu gelişmelere imza atmıştır.Pazar payının artırılmasında yaşanan bu gelişmeler  TÜRKİYE genelinde var olma  kararlılığının  artarak devam etmesi konusunda ABMGRUP için itici güç olmuştur.

ABMGRUP yeryüzündeki yaşamın sağlıklı,sürekli ve verimli olabilmesi için ekolojik dengenin korunması gerçeğine yürekten inanmış olup , faaliyetlerini de bu gerçek üzerinden konumlandırmıştır.

Bu bağlamda ABMGRUP ürün üretim aşamalarında AB standartlarını esas almakta olup, faaliyetlerinden dolayı sorumluluklarının bulunduğu bakanlıklara ait yönetmeliklerin eksiksiz yerine getirilmesi konusunda da en üst düzeyde duyarlılık göstermektedir.

MİSYONUMUZ

ABMGRUP faaliyet gösterdiği Gıda,Karma Yem, Tarım ve Hayvancılık sektörlerinde yer alan müşterilerinin değişen beklentilerine değer yaratan çözümler üreten bir strateji izler.Ayrıca tedarikçileri ile bütünleşen , hizmet , ürün kalitesi ve verimlilikten ödün vermeyen, hedef ve maliyet odaklı sürdürülebilir karlı büyümeyi şiar edinmiş, yenilikçi atılımları ile de  sektöründe  Lider olmayı hedefleyen bir şirkettir.

VİZYONUMUZ

ABMGRUP'un yaşamın sağlıklı,sürekli ve verimli olabilmesi adına Ekolojik Dengeyi gözeterek AB Standartlarında üretimini gerçekleştirdiği ve sürekli geliştirdiği   Markalarını TÜRKİYE genelinde Zirveye taşımak.